Рубрикатор интернет-ресурсов

Рубрикатор интернет-ресурсов

 
добавить в избранное | сделать стартовой
.: Новости каталога
.: Каталог сайтов
     .: Добавить сайт
     .: Получить код
     .: Определить тИЦ и PR NEW
 
.: Наши партнеры
.: Правила
 
 
 
  
 

Прочие товары и услуги

Буряк

Буряк добре росте з цибулею, морквою, салатом, редискою та різною капустою, крім цвітної. Йому не шкодить певне притінення, яке може дати, наприклад, брюссельська капуста. Неприємними є буряку у якості сусідів кучерява квасоля й гірчиця.

Обприскуючи буряк настоями м’яти або котовника, можна позбавити його блішки. Блішка, втім, приносить буряку хіба «косметичний» збиток. Гірше з попелицею. Якщо на буряках з’явилися колонії попелиці, то вони можуть завдати їй помітної шкоди. Настої м’яти і котовника придадуться проти попелиці, але ефективнішим є відвар листя ревеню або часниковий настій. Особливо ретельно треба наглядати за буряком, що росте по сусідству з брюссельською капустою, яку обожнюють попелиці найбільше за всі овочі. До речі, попелицю люблять деякі птахи — горобці, синички, зяблики, повзики.

Придбати насіння цукрового буряка

Сорти буряка з коротким періодом вегетації є особливо цінними для створення меланжу. Такий буряк можна висівати влітку на звільнених площах. Оскільки літній буряк нарощує коренеплід в осінні місяці, при більш низькій температурі, він ніжніший і солодший за той, що посіяний навесні. І зберігається такий буряк краще.

Не варто вибирати восени нетоварний буряк. Іноді буряку вдається успішно перезимувати в грядці — і тоді у вас безкоштовне насіння у великій кількості. А якщо буряк замерз, то ще ліпше. У ґрунті заземлені цукри — це доречна і своєчасна весняна підгодівля для бактерій.

Придбати насіння кормового буряка Вівсяний корінь. Вівсяний корінь відлякує цибулеву муху, тож його насіння можна підмішати до насіння моркви (теж відлякує цибулеву муху) і сіяти впереміш із цибульним. А наступного року рясна залозиста маса розвинених кущів вівсяного кореня може послужити і мульчею, і сировиною для ЕМ-силосу.
 
 
 
 
Срочный ремонт ноутбуков